ARBATŲ MIŠINIAI


    

    

Senovinis ritualas - šiandien.

Įdomu, kodėl arbatos ceremonija Rytų tautų kultūroje išliko tokia svarbi? Jūs jau apie tai galvojote? Mes išnagrinėjome šį klausimą.
Visų pirma, žalioji arbata ir arbatų mišiniai iš įvairių  žolelių yra svarbūs mūsų organizmui . Tačiau poveikį organizmui  galima sustiprinti. Kaip? Rytų kultūrose tai buvo žinoma jau prieš 2000 metų.
Paslaptis už septynių durų, galėtume pagalvoti. Bet ne. Paslaptis paprasta, kai ir visa, kas genealu. Mįslės įminimas - arbatos ceremonija! Arbatos gėrimo ritualas. Tereikia pažiūrėti kokiame nors japonų ar kinų filme kaip geriama arbata. Arbatos gėrimo ceremonija - rami, atpalaiduojanti būsena, sudaranti sąlygas organizmo regeneracijai.
Arbatos poveikis ir abatos gėrimas yra harmoningi. Mes sukūrėme harmoniją pačioje arbatoje, sumaišydami jos komponentus.
Jūs sutrinkate matydami įvairių .žolelių arbatų mišinius prduotuvėje? Nežinote kaip paruošti tinkamą mišinį? Biyovis išsprendė šią problemą už jus.  Pasirinkite iš mūsų asortimento, kuris maksimaliai atitinka jūsų organizmo poreikius ir neužmirškite apie senovės paslaptį! Svarbi ne tik arbata, bet ir pati arbatos gėrimo ceremonija.

 

BIONETas- BIYOVISas