Mikroskopas „MAYBE BABY“

Tikriausiai nėra svarbesnio momento žmogaus gyvenime už gimimą. Mes nuolat gyvename besikartodami iš kartos į kartą savo palikuonyse kaip nuostabios gamtos dalis ir išgyventi šį nuostabų jausmą - tapti tėvais, tai yra didžiausias gyvenimo kilnumas. Ir vis tik, kiek kartų nepageidaujamas nėštumas tampa kliūtimi ir tada šis džiaugsmas virsta tragedija... Pageidaujamas ar nepageidaujamas nėštumas - viena didžiausių moters gyvenimo problemų, kurios nepavojingą sprendimą mes siūlome.
 

Lūpdažio dydžio diagnostikos prietaisas vaisingų ir nevaisingų dienų nustatymui.  

 

Mini mikroskopas Maybe BABY - individualus diagnostikos prietaisas, kurio pagalba pagal seilės analizę menstruacinio ciklo metu galima nustatyti vaisingas ir nevaisingas dienas. Estrogeninių hormonų lygis vaisingomis dienomis didesnis, todėl padidėja druskos kiekis seilėse. Optinės sistemos, didinančios 52 kartus, dėka, išdžiuvusiose seilėse esanti kristalizuota druska sudaro „paparčio lapo" paveikslą.

Kaip naudoti prietaisą?

Maybe BABY - tai mini mikroskopas, turintis moteriško lūpdažio formą ir dydį. Prietaisas turi montuotą šviesos šaltinį ir padidinamąjį stiklą, ant kurio piršto galiukų uždedamas seilės lašas. Mikroskopo pagalba seilei sudžiuvus mes galime pamatyti „paparčio" eskizo buvimą ar ne. Tai nurodo vaisingų dienų buvimą arba nebuvimą.
 
 

Diagnostikos prietaisas, kuriuo galima nustatyti vaisingas ir nevaisingas dienas. Ryte, nevalgius, negėrus, prieš valantis dantis arba dienos metu, nemažiau 3 valandas po valgymo, gėrimo arba rūkymo patepti vidinę optinio stiklo pusę seilėmis (be burbulų).
1) Nuimti prietaiso dangtelį (1);
2) Ištraukti prietaiso optinę dalį (2);
3) Optinio stiklo vidinę pusę išvalyti švelniu ir švariu audiniu-(2.2);
4) Tą pačią pusę patepti seilės lašu (be burbulų)-(2.2).
5) Po 20 min, uždegę šviesos mygtuką (4.1) pro mikroskopą (2.1) stebime seilių struktūrą.
Kam rekomenduojamas prietaisas?
- poroms, norinčioms susilaukti vaikų;
- poroms nenorinčioms susilaukti vaikų;
- moterims, kurios neturi reguliaraus mėnesinių ciklo;
- poroms, norinčioms lytinį gyvenimą gyventi be stresų;
- poroms, norinčioms susilaukti norimos lyties kūdikį;
- moterims nenorinčioms naudoti cheminių apsauginių priemonių.
Mini mikroskopas suteikia Jums galimybę:

- Išvengti nepageidaujamo nėštumo. Lytinis gyvenimas nepavojingas tuo metu, kai mikroskope matyti „taškinė" struktūra. O tuo metu, kai mikroskope matyti „maišyta" struktūra ir „paparčio" struktūra rekomenduojama pasisaugoti;

- Nustatyti labiausiai tinkamą pastojimui laiką (aktyvus lytinis gyvenimas rekomenduojamas tuo metu, kai mikroskope matyti „paparčio" ar „maišyta" struktūra)
- Nustatyti kiaušialąstės subrendimo dieną (ryškiausia „paparčio" struktūra)
Kur dar pritaikysime:
- Mayby Baby labai reikalingas gydytojams, nes, jei prietaisas rodo kiaušialąstės subrendimą ir ovuliaciją, bet pastoti vis nepavyksta, nevaisingumo priežasties reikia ieškoti kitur.

- Be to prietaisas gali padėti nustatant laukiamo vaiko lytį, kadangi, pastojus - artėjant ovuliacijai - daugiau tikimybės, kad gims mergaitė, o jei ovuliacijos dieną - berniukas. Žinoma, visą tai negarantuoja 100 proc. rezultato, tačiau duoda daugiau šansų nustatant vaiko lytį.
- Tokiu būdu, toks nebrangus ir nepavojingas prietaisas, kurio kasdieninis naudojamas ciklo patikrinimui paprasta forma, padeda mums planuoti šeimą, apsaugo nuo nepageidaujamo nėštumo ir parodo hormoninio mūsų organizmo pasikeitimo vaizdą.

Svarbūs patarimai, naudojantis Mini mikroskopu: Seilių analizę gali neigiamai įtakoti lūpų infekcija, burnos gleivinės uždegimas, maisto likučiai, alkoholis, vaistai ir rūkymas. Higienos ir Sveikatos sumetimais prietaisą rekomenduojama naudoti individuliai. Nenardinti prietaiso į vandenį, saugoti nuo dulkių, drėgmės ir aukštų temperatūrų.

 

Pristato:Biyovis