REFERENCIJOS (atsiliepimai)

 

 A.L (Utena):

Man 44 metai. Prieš 10 metų man buvo diagnozuota - taksoplazmozė.Pradėjo skaudėti pirštų sąnarius.Taip,metai po metų,skausmas vis didėjo.Labai daug gydžiausi cheminiais vaistais.Paskutiniais metais man pasidarė taip blogai,kad aš jau nieko gero nebesitikėjau,net ir gydytojai man nieko konkretaus neatsakydavo,tik siuntinėdavo vienas nuo kito ,darydavo įvairius tyrimus,bet nuo jų skiriamų vaistų man nė kiek nepalengvėdavo.Paskutiniu metu,man pradėjo skaudėti ne tik pirštų, bet ir kitus sąnarius,p astoviai svaigo galva, akyse buvo rūkas, pykindavo, kartais sunku buvo paeiti,skaudėdavo kojas,sveikata darėsi vis blogesnė ir blogesnė.
  Netikėtai sužinojau apie Bioneto produktus , tiesiog man pasiūlė juos išbandyti. Įsigijusi, iš karto pradėjau juos vartoti. (Atvirai pasakysiu-nelabai tikėjau), mano nuostabai po kokių keturių dienų aš pajutau labai stiprų pagerėjimą, man atleido galvos skaumą,n ebepykino,n eberaibuliavo akyse,tiesiog buvo be galo džiugu,kad nors ir nelabai tikėdama pradėjau vartoti šiuos produktus,o gavau tokį džiugų ir akivaizdžiai juntamą rezultatą.

Šiuo metu Bioneto produktus vartoju ne tik aš viena,tačiau visa mano šeima,kurie taip pat pajuto ir įsitikino jų veiksmingumu..

Mano dukrai 11 metų.Prieš kokius 4-5 metus jai prasidėjo stiprus nervinis tikas. Nuo to laiko ji naudodavo gydytojų skirtus vaistus,tačiau jokio rezultato nesimatė.Jie sakydavo,kad šita liga gali pasilikti visam gyvenimui, ko mes labiausiai bijojome.Bet įvyko stebuklas ,mano dukrai šiandien nebereikia per pamokas laikyti ranka užsidėjus akies,jai beveik praėjo ši liga.Dukra naudojo tabl.Vidanga,Noni sultis,dantų želė,organizmą valosi detoksikaciniu prietaisu.Tikimės ,kad greitai visiškai pamiršime šią ligą.
Vyrui - 47m.Jis skųsdavosi, kad jam blogėja matomumas,jam sunku buvo žiūrėti televizorių,perštėdavo akis, akys budavo tarytum pilnos smėlio.Pavartojus tabl.Vidanga ir mėlynes, nepraėjus nė savaitei , jis jau džiaugėsi,kad visi ,ansčiau minėti simptomai,praėjo.

4 metų dukrelė susirgo laringitu,pakilo aukšta temperatūra.Per 2 dienas ligos kaip nebūta. Naudojome tik Bioneto produktus,t.y. aktyv.balzamą,dantų želė,Noni sultis.
Kiti mano 2 sūnūs šiuo metu vartoja tik Bionet vitaminus.

Kaimynės dukra po maudynių baseine jautė graužimą akyse. Akis ėmė deginti, buvo paraudę tiek ir apie akies voką, akys ėmė traiškanoti. Pas kaimynę atėjau su 2 preparatais - Eliksyru ir Aktyviuoju balzamu. Suvilgę vatos tamponėlį su vandeniu, lašinau kelis lašus eliksyro, taip mergina 15 min. išgulėjo su kompresu, po to tepėme balzamu aplink akis ir į akį - po 1,5 val. Akyse buvo jaučiama tik šiluma, nemalonūs pojūčiai stebuklingai praėjo!

Nuoširdžiai galiu tvirtinti,nes tuo įsitikinau aš pati,kad Bioneto produktai yra dievo Dovana tiems, kas juos naudoja.

Gr.T. (Utena)
* Moteris 50 metų persidūrė surudijusia drata ranką. Ranka ištino- visą naktį labai skaudėjo. Ryte delnas buvo ištynęs it pagalvė, panagės mėlynos splavos.
Panaudojo ''Lukab" magnatorių. Skausmas aprimo, tynimas dingo. Džiaugėsi greitai išsigydžiusi ranką.
* Moteris 44 metų sirgo toksoplazmoze. Vargino ištisiniai galvos skausmai, ištisai skaudėdavo sprandą.Jokie vaistai nepadėjo, miegas išsireguliavo. Pradėjus naudot ''Lukab'' magnatorių, varinę skarelę ant sprando, Detoks aparatą, '' purex1'' miegas susireguliavo, nustojo skaudėti galvą. Džiaugėsi atsikračiusi
varginančios ligos (po 2 mėn.)
* Vaikinui 20 metų reikėjo stipriausių akinių. Suvartojus 1 buteliuką ''Mėlynių'' akys pagerėjo 100 %.
* 55 m. moteris ištynusį ir laba skaudantį kojų sąnarį trynė Aktyviuoju Balzamu, po pusbalandžio - Energetiniu kremu. Skausmas ir tynimas baigėsi.
* 36 m. vyrui skystis kaupėsi rankoje nuo alkūnės iki riešo. Lukab magnatoriumi įmagnetinome krauja 8 min. (pagal kūno svorį), t.p. magnetą dėjome ant skaudamos vietos. Įtrynėme Dentomed Žele ir Aktyvuoju balzamu, 8 val nešiojo apyrankę. NAktį miegojo su Varine skarele. Per naktį viskas praėjo !

I.B. (Vilnius)
*1,5 m. mergaitei, nukritusiai nuo pusės metro aukščio, 4 mm praplyšo apatinė lūpa. Kraujas veržėsi čiurkšle. Kraujavimą stabdėme rankšluostuku suvylgytu Dentomed žele. Po 5 min kraujo srovė liovėsi bėgti. Naktį, kas 30 min, ištinusias iki nosies, lūpas tepėme Dentomed žele ir Aktyviuoju balzamu.
* Po gimdymo puikiai sekėsi „susilopyti" gimdymo įtrūkimus Dentomed žele.
* 1,1 m. mergaitė Prahos oro uoste nukrito ant cementinio grindinio. Po kelių akimirkų ištino lūpos. Kaip tik tą akimirką buvo pranešta lipti į lėktuvą. Skrydžio metu aplink žaizdą dėta servetėlė suvilgyta Dentomed Eliksyru (visa kita buvo atiduotame bagaže). Po 1 valandos ir 20 min. skrydžio, seneliai, sutikę mus Vilniaus oro uoste, net nepastebėjo traumos.
Buvau neapsakomai sužavėta Eliksyro iš tikrųjų greitąja pagalba. Nutarėme, kad Dentomed Eliksyras ir Želė - turi būti kiekvieno turisto krepšyje!

*60 m. moterškei skaudėjo nugarą, sunku buvo pasilenkti. Suvartojus 1 buteliuką Žaliųjų moliuskų kapsulių „Green shell" skausmai dingo!
* 82 m. močiutė viniu prasidrėskė delną. Į polikliniką nuvyko tik po 12 val, siūti žaizdą per vėlu. Išrašyti buvo griaužiantys delną vaistai. Močiutė labai išgyrė Dentomed Želę - žaizdą maloniai atšaldydavo, nė kiek negraužė, ir po 5 dienų "atplyšusi mėsa" suaugo.
*53 m. moteriškė serganti cukriniu diabetu, darydama manikiūrą įsipjovė. Kraujas, sergančiai cukriniu diabetu, sustoja bėgantis labai sunkaiia. Moteriškė užtepė Dentomed Žele ir sutraukė odos lopynėlius. Kraujas kaip mat liovėsi bėgęs.
* 10 m. mergaitė vasarą nukritusi nuo dviručio nusibrozdino kelią. Žaizdą labai gėlė. Išgelbėjo Dentomed Želė. Tai tikras vaikų draugas!
* 28 m. mergina alergiška bičių įgėlimui. Įgelta vieta ištindavo ir tynimas laikydavosi mėnesį. Net bitei įgėlus į kojos pėdą, koja ištindavo dvigubai.
Kelionės metu į rankos pirštą įgėlė bitė. Pirštas kaip mat ištyno, galvojom. Pirštą įtrynėme Dentomed Žele. Tynimas praėjo po 25 min. Fantastika!!!
* 28 m. mergina studijavo Konservatorijoje. Kitą rytą dainavimo įskaita, o išvakarėse prašnekėti neįmanoma. Naktį kas 10 min. gurkšnojau Dentomed Eliksyrą. Ryte ir šnekėjau ir dainavau.

* 2,5 m. mergytei sloga baigėsi dvi valandas kas 10 min tepant panosę Aktyviuoju Balzamu, prieš tai išpūčiant nosytę.
* 5 m. berniukas dažnai sergantis, rudenėjant nebesusirgo, stiprinant Aktyviuoju balzamu imunitetą (į burnytę po liežuvėliu ryte ir vakare).
Varinė skarelė:
• 61 m. vyras kentė sąnarių skausmus. Užsirišus varinę skarelę ant kelio, po 10 min skausmai liovėsi.
• 53 m. moteriai suėmė stiprūs galvos skausmai. Apsirišus varine skarele - skausmai po 10 min pasitraukė.
• Svarbaus įvykio išvakarėse apie 21 val. 1,5 m . mergaitė pradėjo kosėti, kosėjimas giluminis, ir tai visai nepatiko. Mergaitė miegojo ant varinės skarelės, po nakties kosulio nebebuvo!
• Po malkų kapojimo labai skaudėjo rankas - vyras naktį miegojo su varine skarute, ryte skausmo kaip nebūta!


I.K. (Vilnius)

* 49 m. vyrą surietė radikulitas. Vietiškai pagal laikrodžio rodyklę veikėme su Lukab magnatoriu. Skausmas labai lengvai pasitraukė.
* 47 m. moteriai pakilo kraujo spaudimas. Kraujospūdį be vaistų numušėme įmagnetindami kraują Lukab Magnatoriumi.
* 37 m. moteris jautė skausmus visame kūne. Isivalė žarnyną PUREX 1. Skausmas po mėnesio pasikartodavo kas 5 d. tačiau tik 20 proc. to, kas buvo anksčiau. Moteris stebėdavosi, kaip kentė anksčiau ir kiekvieną dieną.

St.J (Šiauliai):

• 10 m. atlikta 10 detoksikacijos per kojų pėdas seansų. Mergaitė nustojo dusti, sloguoti.
• 55 m. moteriai pavartojus Flownorm kapsules, jau po vieno buteliuko jaučiamas lengvumas galvoje, lyg kas "atlaisvintų" galvą.
• Apie 40 m. vyras nesiskyrė su magnetiniais vitpadžiais po antros dienos. Iškart nustojo skaudėti kojas ir nugarą. (Kas būtų pasakęs, pagalvočiau, kad tai būrimas kavos tirščiais. Pats išbandžiau, magnetiniai vitpadžiai - stebuklas!).

A.P. (Visaginas):
* 55 m. moteris ilgą laiką skundėsi alergija, sąnariais, kepenimis. Po dviejų SPA Detoks kursų alergija praėjo, sąnariai nebeskauda, kepenys nebekamuoja. Ačiū aparato išradėjams, leidusiems taip lengvai ir paprastai be medikamentų išspręsti senėjančias problemas.
* 50 m. moteris 12 metų kentė skausmus, cheminiai preparatai jau nebepadėjo. Po 14 Spa Detoks‘o procedūrų, buvo įdomu stebėti pasikeitimus organizme. Dabar ji jaučiasi gerai, po keletą mėnesių būtinai kartos kursą.
* 72 m. vyrui stipri alergija - slogavo, stipriai perštėjo aplink akis. Medikamentinis gydymas ne tik nepadėjo, bet padidino alergiją. Žmona - gydytoja dermatologė - padėti vyrui negalėjo. Priežastis - vyro organizmas neperneša medikamentinių preparatų. Po dviejų Detoks‘o kursų (28 procedūrų) alergija visiškai pasitraukė, išsivalė kepenų . Vyras jaučiasi puikiausiai. Apie tai tvirtina ir žmonos reakcija, kuri savo pacientus kreipia mums.
* 73 m. moters kelias nesilankstė, jai buvo sunku vaikščioti. Po pirmojo Detoks‘o kurso, moteris paliko lazdelę. O padarius antrąjį - pamiršo savo problemą. Šiuo metu, jos žodžiais tariant- ne vaikšto, bet skraido.

* Po dviejų (2 kartus po 14) Detoks‘o kursų 55 m. moteriai pagerėjo miegas, baigėsi skausmai, dingo rankų ir kojų tinimai, sumažėjo cukraus kiekis kraujyje, normalizavosi cholesterolis, pagerėjo atmintis. Iki procedūrų kamavo veido raumenų traukuliai. Dabar viskas normalizavosi. Moteris labai patenkinta būtent tokiu gydymo kursu.

* 71 m. moteriai, valant organizmą Detoksu, po 6 procedūros išnyko apgamas. Po vieno kurso (14 procedūrų) praėjo vidurių užkietėjimo problemos, atsirado lengvumas sąnariuose.

* 52 m. moteris Detoksu atliko 19 procedūrų. Po šešių procedūrų pagerėjo miegas. Septinto stuburo slankstelio ir dekoltė srityse dingo nereikalingas riebalų perteklius. Sąnarių lankstumas žymiai pagerėjo. Organizmo valymo rezultatas puikiai matomas ne tik vizualiai, bet ir vidiniais pojūčiais. Moteris labai patenkinta. Didelis ačiū Bionet kompanijai už nuostabų SPA Detoks prietaisą.
 
D.B. (Vilnius)
* SODE I Vyras, atsidaręs spintos antresolės dureles, norėjo ten įdėti nereikalingus panaudotus daiktus. Stipriai atsispyrė lipdamas ant kėdės ir nepastebėjo, kad tos durelės juda. Aštrus durelių kampas skaudžiai užgavo skruostikaulį prie pat akies. Išgirdau šauksmą ir, viską metusi darže, atbėgau. Vaizdelis nekoks: visas veidas kruvinas, akis taip pat, smarkus skausmas. Nežinia -ar kliudė akį?
Greitai nuploviau su vandeniu kraują ir pamačiau, kadprie pat akies nuo skruortikaulio su raumens sluoksniu atvipusi oda. Žaizda nemaža. Deja, "greitosios BIONET pagalbos po ranka nėra, tik senas nuo gelio likęs buteliukas. Atidariau jį ir iškrapščiau ant binto seno gelio likučius. Jį uždėjau ant žaizdos ir prilaikydama bintą atslinkau odą į vietą. Daviau atsigerti vandens ir paguldžiau. Praėjus išgąsčiui aprimo ir skausmas. Akis buvo sveika. Atvažiavus į namus su Eliksyro skiediniu nuploviau žaizdą ir aplinkui aptepiau geliu (žele).Taip dariau kelias dienas. Viskas užgijo ir apsiėjome be gydytojo. Nuo to karto ir sode turime BIONET greitosios pagalbos trijulę (Eliksyrą, Želė, Aktyvųjį balzamą).

* SODE II Vyras genėjo kaukazinę slyvaitę. Begenėdamas į dešinės rankos nykščio raumenį įsivarė didžiulį pašiną - kaukazinės slyvaitės spyglį - apie pusantro centimetro. Galas matyti, bet nei išimti, nei užkabinti nėra kaip. Spyglys, be abejonės, nešvarus - gali būti užkratas. Tuoj pat užtepėme geliu, bet kol atvažiavome namo ranka sutino. Važiuoti į ligoninę vyras nesutiko- palauks ryto. Prieš naktį nuplovėme ranką ir gausiai aptepėme geliu (želė). Išgėrė Drakono arbatos. Ryte pastebėjome, kad ranka daugiau nebetinsta. Geliu ne tik tepėme, bet stengėmės įtrinti į žaizdos vietą. Į ligoninę taip ir nenuvažiavome, bet ranką nuolat įtrindavome. Taip pat gėrėme arbatą bei naudojome Bionet vitaminus. Po kurio laiko spyglys išlindo savaime. Ačiū geliui!