Vandens valymo sistema

"Molekulinė vandens struktūra - bet kokios gyvybės formos pagrindas. Taigi, tas, kuris ją pakeis, pakeis pasaulį." Albert Szent-Gyorgyi ((1893-1986) vitamino C atradėjas, Nobelio premijos laureatas chemijos srityje)

Praėjo tie laikai, kai mes sakydavome „skaidrus, kaip vanduo". Upės, paviršiniai vandenys šiandien tokie užteršti, kad netinkami ne tik gerti, bet ir maudytis. Tenka apgailestauti, kad giluminio vandens resursai taip pat vis labiau užteršiami.
Vandens tiekimo vamzdynus, bokštus reikia nuolat dezinfekuoti. Dezinfekuojančios medžiagos ir priemonės kartu su kitais nešvarumais patenka į daugelio gyvenviečių vandentiekio vandenį.
Mūsų gyvybės pagrindas - vanduo. Didžiąją mūsų organizmo dalį sudaro vanduo. 90 proc. galvos smegenų sudaro vanduo. Mes žinome, kad mūsų kūno ląstelės nuolat atsinaujina (vyksta regeneracija), kiekvieną sekundę organizmo vienos ląstelės žūva ir atsiranda naujos. Nuosekliai kinta organizmo statybinė medžiaga. Keičiasi ir vanduo. Būtent todėl mums nuolat reikia vandens.
Kokį vandenį mes geriame? Visiškai ne tas pats, kokia yra mūsų suvartojamo vandens kokybė. Nėra nesvarbu, ar kartu su gyvybiškai svarbiu vandeniu mes gauname ir toksinių medžiagų, ar geriame tikrai švarų vandenį. Mes norime, kad kiekvienuose namuose būtų vandens, suteikiančio sveikatos ir kiek galima mažiau įvairių nuosėdų. Taip pat ir jūsų namuose.
Išeitis bėga iš čiaupo.Tiksliau sakant, gaivus, gyvybę suteikiantis vanduo. Jūs neturite užsiimti jo perdirbimu, pirkti buteliuose, pakanka atsukti čiaupą - ir jis jūsų namuose. Mūsų vandens valymo be chemikalų prietaisas specialiu magnetiniu lauku veikiamas srovės, poliarizuoja arba, tiksliau sakant, filtruoja ir aktyvuoja vandenį. Todėl gyvybiškai svarbiausias skystis ir joje esančios gyvybiškai svarbios mineralinės medžiagos išgrynintos patenka į mūsų organizmą, bet šis procesas sumažina kietų, sunkiai pašalinamų kalkių nuosėdų ir kitokios taršos kiekį.

Apsaugokime natūralią mūsų organizmo jaunystę. Apdorotas, aktyvuotas vanduo teigiamai veikia esant virškinimo organų veiklos sutrikimams, gerina šalinimo procesus, stiprina imuninę sistemą. Jo poveikis stipriai jaučiamas ir įrodytas su esančiais greta mūsų gyvūnais ir augalais. Tikėkite savo akimis.